Prefabrykacja rurociągów

Prefabrykacja rurociągów


prefabrykacja RurociągówDEKK Fire Solutions dostarcza kompleksowych rozwiązań w zakresie projektowania, montażu i serwisowania instalacji przeciwpożarowych. Dzięki temu, że posiadamy własne biuro projektowe ze sprawdzonym zespołem inżynierów, doświadczoną ekipę montażową oraz własny zakład prefabrykacji rurociągów, możemy zagwarantować najwyższą jakość usług.

Prefabrykacja rurociągów polega na przygotowaniu rurociągów stalowych czarnych oraz ocynkowanych ściśle według projektów dostarczonych przez klientów albo opracowanych w biurze projektowym DEKK. Wszystkie niezbędne elementy wykonujemy we własnym zakładzie prefabrykacyjnym. Korzystamy z komponentów renomowanych firm i zabezpieczamy je przed korozją za pomocą malowania proszkowego. Proces produkcji poszczególnych elementów rurociągów jest realizowany zgodnie z wymaganiami bezpieczeństwa i obowiązującymi normami i standardami technicznymi. W ramach prefabrykacji oferujemy także spawanie i montaż rurociągów oraz ich dostawę w dowolne miejsce w kraju i za granicą.

Prefabrykacja rurociągów realizowana przez DEKK to:

  • przycinanie rur do wymaganych wymiarów;
  • rowkowanie lub gwintowanie rur w taki sposób, by można było zastosować złączki najpopularniejszych producentów;
  • wiercenie otworów w rurach pod króćce nakładkowe i spawanie króćców;
  • ochrona antykorozyjna rur;
  • pakowanie i dostawa rurociągów we wskazane miejsce.

Gotowe elementy rurociągów są znakowane i pakowane tak, aby na miejscu instalacji można je było łatwo zidentyfikować. Realizację naszych usług dostosowujemy do harmonogramów budów i konkretnych potrzeb klientów. Prefabrykację rurociągów wykonujemy dla firm z różnych branż gospodarki, m.in. produkcyjnych, logistycznych, energetycznych oraz usługowych. Jesteśmy w stanie przygotować komponenty rurociągów o różnych średnicach oraz grubościach ścianek, wykonane z odpowiedniego materiału

Prefabrykacja rurociągów to oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki zamówieniu komponentów w DEKK nasi klienci zyskują szybkość i łatwość montażu, nie muszą także inwestować w dodatkowych pracowników specjalistycznych, np. spawaczy.
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.