Działalność

Działalność


DEKK Fire Solutions jest firmą z polskim kapitałem. Świadczymy usługi z zakresu projektowania, montażu i serwisowania instalacji przeciwpożarowych. Posiadamy własne biuro projektowe z rzetelnym i profesjonalnym zespołem inżynierów, doświadczoną ekipę montażową oraz własny zakład prefabrykacji rurociągów. Wszystko po to, aby zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę.

Nasze doświadczenie oparte jest na projektowaniu i montażu instalacji przeciwpożarowych w branży produkcyjnej, bankowej, logistycznej, elektronicznej , informatycznej, telekomunikacyjnej i energetycznej oraz usługowej.

Zajmujemy się realizacją projektów bezpośrednio nam zlecanych przez firmy z sektora małych, dużych i średnich przedsiębiorstw jak również jesteśmy podwykonawcami dla generalnych podwykonawców takich jak Warbud, Hochtief, SKANSKA, BUDIMEX, ERBUD i wielu innych.

Zapraszamy do odwiedzenia listy referencyjnej, która prezentuje nasze najbardziej prestiżowe realizacje m.in.:

 

- instalacje tryskaczowe, pianowe

 

- instalacje gaszenia gazem w oparciu o środki gaśnicze takie jak:

            - INERGEN (IG-541);

            - Azot (IG-100), Argon (IG-01), mieszanina argonu z azotem (IG-55);

            - FM-200 (HFC227ea);

            - NOVEC 1230 (FK-5-1-12);

 

- systemy sygnalizacji pożarowej:

            - SCHRACK;

            - SIEMENS;

            - POLON;

            - ESSER;

 

Aby dowiedzieć się o innych realizacjach, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.