O firmie

O firmie


Spółka DEKK Fire Solutions została założona w maju 2007 r. przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży przeciwpożarowej, zdobyte na stanowiskach kierowniczych w takich firmach jak Fire Stop ze Szczecina, Minimax Polska, Total Walter Polska i Tyco Fire & Security.

Nasz zespół, to wykwalifikowani specjaliści, inżynierowie i technicy, dzięki którym projektowane i dostarczane systemy spełniają najwyższe oczekiwania. Sukcesywne szkolenia i edukacja naszych pracowników sprawia, że proponujemy Klientom sprawdzone i najnowocześniejsze systemy ochrony przeciwpożarowej. Dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji, posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia potrzebne na każdym etapie instalacji.

Od początku, celem naszej działalności jest wdrażanie najskuteczniejszych zabezpieczeń pożarowych, w tym instalacje tryskaczowe, instalacje gaszenia gazem, systemy sygnalizacji pożarowej, systemy zasysające oraz inne zabezpieczenia ppoż.. Dodatkowo otworzyliśmy zakład prefabrykacji rurociągów z malarnią proszkową. Przy współpracy z wiodącymi producentami i dystrybutorami urządzeń przeciwpożarowych, utrzymujemy wysoki standard usług.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.